Tousek PULL T5 500 kg

Cena: 2 778,57 zł 2778.57
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

* napęd  po ekspozycyjny, może nosić drobne ślady użytkowania, nigdy nie montowany na zewnątrz, napęd w pełni sprawny (możliwy brak oryginalnego opakowania)


 

Państwa korzyści w skrócie:

 • przekładnia z hartowanej stali dla najwyższej niezawodności, kąpiel olejowa
 • jednoczęściowy korpus aluminiowy z odlewu ciśnieniowego, dla większej wytrzymałości
 • komfortowe odryglowanie awaryjne
 • zintegrowana w obudowie centralka sterująca Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi
 • intelligentny sensor dla większego bezpieczeństwa i komfortu
 • pasywna krawędź zamykania dla większej oszczędności nakładów
 • samouczące się pozycje krańcowe - technologia bezwyłącznikowa - uproszczenie instalacji oraz użytkowania
 • Automatyczny Rewers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • seryjny softstop (miękki stop) dla płynnego ruchu bramy
 • permanentna, aktywna regulacja siły
 • bezpośrednio integrowalny akumulator dla trybu bez zasilania (Pull T24)
 • tryb oszczędzania energii

Oznaczenie

Oznaczenie

 

PULL T5

     
ciężar bramy 500kg      
max.posuw
30m      
intensywność 20 cykli/dzień      
prędkość przesuwu 11m/min.      
moment obrotowy
20Nm      
napięcie zasilania
230V±10%      
napięcie silnika 230V      
pobór prądu 1,3A      
kategoria ochrony IP 44      
pobór w standby 1,1W      
koło zębate Z20 moduł 4      
test TÜV* 500kg      
wymiary (szer x wys x głęb) 316 x 307 x 207 mm       

  Skład zestawu:

 • 1 napęd
 • 1 odbiornik RS 868,2-kan., zintegrowany, z anteną wewnętrzną.
 • 2 piloty RS 868-2M, 2-kanł.
 • 1  zestaw fotokomórek LS41

Przekładnia z hartowanej stali dla najwyższej niezawodności

Wszystkie modele PULL T wyposażone są seryjnie w masywną i hartowaną przekładanię ze stali. Dodatkowo wysokojakościowy olej gwarantuje optymalne smarowanie również przy niskich temperaturach. Rezultat: podwyższona niezawodność i jeszcze dłuższa żywotność.

Jednoczęściowy korpus z ciśnieniowego odlewu aluminium dla większej wytrzymałości

Korpus napędu PULL T wykonany jest z 1-częściowego odlewu ciśnieniowego aluminium. Osiągnęliśmy w ten sposób absolutną odporność na korozję oraz wysoką wytrzymałość. W porównaniu z innymi napędami charakteryzuje się znacznym podwyższeniem wytrzymałości na zginanie i skręcanie co z kolei jeszcze bardziej podnosi jego żywotność.

 

Komfortowe odryglowanie awaryjne

Patentowa wkładka zabezpiecza dostęp do - tak ważnego w przypadku braku zasilania - odryglowania awaryjnego. Wkładka jest znormalizowana i wymienialna, tak aby można ją było zintegrować w system centralnego klucza. Oczywiście na wyposażeniu napędu znajdują się trzy pasujące klucze.

 

Centralka sterująca Plug&Play zintegrowana w obudowie napędu dla najwyższego komfortu obsługi

Pod pokrywą obudowy napędu PULL T znajduje się innowacyjna centralka sterująca najnowszej generacji. Kostki zaciskowe, bezpieczniki oraz przyciski programowania dostępne są bez zdejmowania obudowy centralki, która chroniona jest w ten sposób przed deszczem lub mechanicznymi uszkodzeniami. Główny nacisk kładziemy przy naszych centralkach na dziecinnie łatwą jej obsługę. Wystarczają 4 przyciski, duży podświetlany 2-linijkowy display  i pełnotekstowe menu aby zaprogramować wszelkie funkcje jak np.: logikę pracy impuls/automatik, częściowe otwarcie, softstop i wiele wiele innych, w łatwy i oszczędzajacy czas sposób.

Dokładniejsze informacje o naszych centralkach sterujących? Proszę przeczytać więcej!

Inteligentny sensor dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu

Kolejną szczególną cechą Serii PULL TSA jest ultraczuła opatentowana sensoryka obrotów silnika. W czasie zaledwie jednej sekundy sensor jest w stanie obrobić niewyobrażalne 6.200 impulsów. Przekłada się to na niezliczone korzyści praktyczne. PULL TSA może dzięki temu samodzielnie permanentnie mierzyć i dozować siłę, która faktycznie w danym ułamku sekundy jest potrzebna. Niepotrzebne stają się późniejsze dojazdy serwisanta i regulacje siły. Kolejną zaletą jest uniezależnienie siły od obrotów silnika (brak utraty na sile również podczas zwalniania). Dodatkowo znane już wysokie standardy bezpieczeństwa tousek zostały jeszcze bardziej podwyższone. Oczywiście seria PULL TSA spełnia normę EN 13241-1.

Pasywna główna krawędź zamykania dla zredukowania nakładów finansowych

Napędy Serii PULL TSA są nie tylko bezpieczne i pewne ale także przełomowo oszczędne. Do 800 kg wagi bramy można zrezygnować z konieczności stosowania aktywnej listwy krawędziowej bezpieczeństwa (przeciwzgnieceniowej) dla głównej krawędzi zamykania, bez jakiegokolwiek uszczerbku dla bezpieczeństwa. Kosztowny system transmisji sygnału wraz z czasochłonnym montażem staje się zbędny. W ten sposób oszczędzamy nie tylko drogocenny czas lecz również pieniądze. Fakt, który został wyczerpująco przetestowany i potwierdzony przez TÜV Süd.

 

Samouczące się pozycje krańcowe - technologia bezwyłącznikowa -dla uproszczenia montażu

Wszystkie modele PULL TSA uczą się samodzielnie podczas instalacji pozycji krańcowych. Dodatkowo zapamiętane pozycje można doregulować lub dopasować do życzeń użytkownika. Typowe mechaniczne wyłączniki krańcowe, stwarzające problemy głównie w zimie, stają się całkowicie zbędne.

 

Automatyczny Rewers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa

Kolejną zaletą zintegrowanego sensora obrotów jest Automatyczny Rewers System - ARS. Brama najeżdżając na przeszkodę zostaje przez napęd natychmiast zatrzymana i następuje chwilowa zmiana kierunku ruchu (aby przeszkodę uwolnić). Najwyższy znany standard bezpieczeństwa.

 

Seryjny softstop dla płynnego ruchu bramy

W obydwóch kierunkach PULL TSA zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonicznego ruchu bramy uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki bramy i napędu. Dodatkowo znacząco zredukowano odgłos uderzania bramy o odbój.

 

Permanentna, aktywna regulacja siły dla bezproblemowej pracy

Napęd PULL TSA reguluje aktywnie samoczynnie siłę potrzebną dla ruchu bramy. Dzięki temu zarówno latem jak i zimą napęd gwarantuje optymalną pracę bez potrzeby doregulowywania siły. Poza tym adaptacyjna regulacja siły chroni system napędowy, który stale dostarcza jedynie rzeczywiście wymaganą ilość siły a nie np. "na zapas, maksimum".

 

Tryb oszczędzania energii z korzyścią dla środowiska i portfela

PULL TSA pomaga oszczędzać drogocenną energię i czas. Inteligentna centralka sterująca wyłącza w stanie czuwania wszystkie niepotrzebne odbiorniki prądu weraz z fotokomórkami uzyskując w ten sposób w trybie stand-by pobór prądu wynoszący zaledwie 1 Watt.

Sklep internetowy Shoper.pl

2018 Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Onisoft.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl